תריסי גבאי
 
לקוחות ממליצים
אחריות כפולה
 
 
4.5
5 חוות דעת
רונן - 050-5235868
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
073-7841584
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרופיל בלגי | חלון בלגי

חלונות אלומיניום הפכו לסטנדרט בימינו והחליפו את החלונות שהורכבו במסגרות עץ. שלא כמו חלונות העץ של פעם, חלונות אלומיניום אינם זקוקים לתחזוקה שוטפת. בנוסף, רמת האיטום של חלונות אלומיניום טובה בהרבה. חלונות אלומיניום ניחנים ביתרונות רבים על פני העץ. זוהי מתכת קלה, הניתנת לעיצוב בקלות ולא מחלידה, חומר אמיד ויציב בפני איתני הטבע (גשם, שמש, רטיבות וכו'). חלונות אלומיניום הם משולבי זכוכית, באטימות מרבית, המאפשרת לייצר חלונות אלומיניום גדולים מאוד, ואפילו דלתות הזזה לאורך כל הקיר.
 
ישנם סוגי עבודות אלומיניום שונים, ביניהם חלונות בלגיים, חלון כיס, חלון כנף עם קשת, פרופיל בלגי עם שתי כנפיים ועוד. אפשרות נוספת של חלונות אלומיניום היא התקנת חלון גג. חלון שכזה בתקרה פוער פתח לשמיים ומכניס אור רב אל החלל, כמו גם מאפשר לראות את טיפות הגשם הנופלות על הגג.

כנסו לגלריות התמונות - עבודות של פרופיל בלגי:
 
חלון בלגי 4300 פתיחה שתי כנפיים
 
חלונות בלגיים עשויים פרופיל בלגי לעיצוב מושלם

סוג חלונות אלומיניום מבוקש ויוקרתי במיוחד הוא חלונות בלגיים. חלונות בלגיים נקראים על שם הפרופיל ממנו הם מורכבים – פרופיל בלגי. פרופיל הינו חלק מברזל או מאלומיניום בגודל ובחתך קבועים, שבו משתמשים לבניית מוצרים שונים – ממקלחון לאמבטיה ועד חלונות בלגיים ודלתות בלגיות. פרופיל בלגי הוא שם כולל לסוג של פרופילים מיוחדים, הניחנים בעובי דפנות גדול באופן יחסי. אולם פרופיל בלגי הפך למבוקש וליוקרתי בשל תכונה אחרת שלו: בשל הדפנות העבות והמחוזקות, רוחבו הינו צר ודק יותר מפרופילים אחרים, מבלי שדקיקותו תיפגם ולו במעט בחוזק המבני של פרופיל בלגי זה. תכונה חשובה זו הינה אטרקטיבית ומועילה עבור עיצוב חלונות בלגיים העשויים ממנו. זאת מכיוון שבניגוד לחלונות אלומיניום אחרים העשויים מפרופילים רגילים, חלונות בלגיים נהנים מיתרונותיו של אותו פרופיל בלגי – הם לרוב גדולים, אלגנטיים מאוד בגלל שהמסגרת שלהם צרה ודקה ולא גסה ועבה, וכל זאת בלי להתפשר על חוזקם של חלונות בלגיים אלו, על עמידותם ועל כושר האטימות שלהם. לפיכך, שימוש בפרופיל בלגי יוצר חלונות בלגיים יפי גזרה, מהודרים ובעלי מראה אוורירי ומרענן.

בנוסף מתאפשר למעצב החלונות ליצור חלוקה פנימית של זגוגית החלון, כדי ליצור בעזרתה מראה מעניין ומיוחד יותר עבור החלון. לעתים חלוקה שכזו בעזרת פרופיל בלגי מאפשרת גם לשלב בחלון אחד שני סוגי זכוכית שונים – הן זכוכית שקופה והן זכוכית חלבית סמי-שקופה – באופן היוצר משחק גיאומטרי ומשחק באור הנכנס אל הבית. חלונות בלגיים הם מעוצבים ומרשימים יותר, כפי שתעיד הפופולאריות שלהם בכל בית מעוצב ומסוגנן. בנוסף, המראה העדין המוכתב על ידי פרופיל בלגי, הופך חלונות בלגיים למושלמים עבור חלונות הצופים אל נוף מעניין (של גינה, טבע או נוף אורבני), מכיוון שהם מאפשרים לנוף לתת את הטון, ולא מאפילים עליו בזכות הפשטות המעודנת שלהם.