תריסי גבאי
 
לקוחות ממליצים
אחריות כפולה
 
 
4.5
5 חוות דעת
רונן - 050-5235868
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
073-7841584
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תריסי גלילה חשמליים

מעוניינים להתקין תריסי גלילה חשמליים בביתכם או במשרדכם? חברת תריסי גבאי היא הכתובת עבורכם!

השימוש בתריסי הגלילה נעשה כבר שנים רבות בעיקר בכניסה לחנויות וכולם מכירים אותם בדרך זו או אחרת.
עם הזמן מעצבי הפנים גילו את נפלאות המוצר הזה והדרישה לתריסי גלילה מעוצבים ויפים הלכה וגאתה.אותם תריסים שהיו נראים בתחילת דרכם פשוטים למדי עוצבו מחדש והפכו לפריט דקורטיבי נפוץ בבתי המגורים ובבתי העסק, שלא רק מונע את חדירת אור השמש אלא משדרג את מראה החלל כולו.

חברת תריסי גבאי מספקת מגוון רחב של עבודות אלומיניום לקהל לקוחותיה ומתמחה בהתקנת תריסי גלילה חשמליים.אנו מתקינים מורשים של חברת קליל אלומיניום, הידועה במוצריה האיכותיים והיפים.

לגלריה של תריסי גלילה חשמליים לחצו על התמונה:
 
יתרונותיהם של תריסי הגלילה:
  • מראה מוקפד ואלגנטי לחלל – במקום המראה המתכתי דמוי הפח שאותו הכרתם בעבר מהחנויות, התריסים מעוצבים כיום בשלל צבעים ודוגמאותת שמאפשרים לכם להתאים אותם למראה הכללי של הבית. גם הארגז שתפקידו לאחסן את התריס בזמן שהוא מגולגל, מעוצב באופן אסתטי, ולפעמים אפילו לא ניתן להבחין בו.
  • תפעול נוח ונטול מאמץ – בניגוד לתריסים הגלילה הישנים, לא צריך להתאמץ כדי לפתוח או לסגור את תריס הגלילה. התפעול הוא פשוט ונעשהה באמצעות לחיצה על כפתור.
  • תחושת ביטחון גבוהה יותר – התריסים הרגילים עדינים למדי: הם נשברים לעתים קרובות וניתן לפרוץ דרכם בקלות. תריסי גלילה עשויים אלומיניום ולכןן הם עמידים וחזקים יותר ואף מרתיעים את השודדים הפוטנציאליים.
 
חלון בלגי 4300 שני כנפיים עם תריס אור חשמלי בגוון IRON
 
תמיד לשירותכם!

לחברה שלנו יש צוות מיומן, עתיר ידע וניסיון, אשר יבצע עבורכם את עבודת ההתקנה על הצד הטוב ביותר. לקבלת שירות מהיר, יעיל, אדיב ואמין כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר באמצעות האתר או פשוט
לחייג עכשיו 03-6133479. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי!