תריסי גבאי
 
לקוחות ממליצים
אחריות כפולה
 
 
4.5
5 חוות דעת
רונן - 050-5235868
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
073-7841584
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שעון שבת לתריס חשמלי

כולנו מכירים את שעוני השבת אשר מותקנים במערכות חשמליות בבתים של אנשים שומרי מצוות. שעוני חשמל אלה שימשו בעיקר במערכות תאורה שונות בחדרי הבית, במערכת חימום המים, במערכות מיזוג וכדומה. יש לציין, כי לאחרונה נכנסו שעוני שבת גם לתחום התריסים החשמליים, על מנת לאפשר למשפחות דתיות ליהנות מחידוש טכנולוגי זה בשבתות ובחגים.
רוצים לשמוע עוד על שעון שבת לתריס חשמלי?
חייגו עכשיו 073-7841584 או 050-5235868 (רונן)
 

שעון שבת לתריס חשמלי ולראש שקט

משפחות דתיות רבות מעוניינות להתקין תריסים חשמליים בבתיהן מאותן הסיבות אשר מתקינים אותם בכל בית אחר. אבל הצרכים של משפחות דתיות הם שונים בגלל הצורך בשמירת השבת. בעבר היו נמנעים הדתיים מהתקנת תריסים חשמליים, כי לא ניתן היה לפתוח או לסגור אותם במהלך השבת, ומן הסתם הדבר יצר מועקה רבה. יחד עם זאת כיום ניתן לחבר את התריסים הללו למפסקי שבת שמתוכנתים מבעוד מועד לסגור או לפתוח את התריסים באופן אוטומטי בשבת מבלי לחלל את השבת.

יש שתי צורות לעשות זאת:


  • על ידי התקנת שעון שבת פשוט למנוע התריס החשמלי
  • על ידי חיבור התריס למערכת בית חכם ששולטת בכל האלמנטים החשמליים בבית בשבת
חיבור התריסים לשעון שבת מאפשר את פתיחת התריסים בשבתות ובחגים ללא כל מגע יד אדם, וכך גם החיבור למערכת בית חכם. שתי האופציות הללו טובות בהחלט ללא כל צל של ספק, אבל למערכת בית חכם יש את יתרון השליטה המערכתית בבית כולל התריסים כולם. כלומר, במקום להתקין שעוני שבת לכל מכשיר חשמלי בבית בנפרד, מאפשרת המערכת התקנת מחשב אשר בעזרתו שולטים על כל הבית. מחשב זה ניתן לתכנות לפני כניסת השבת, וברוב המערכות יש גם שעון אשר מתוכנת לכל ימי השנה כולל שעות כניסת ויציאת השבת.

תריסי גבאי מתמחים בייצור והתקנה של תריסים חשמליים למגזר הדתי, וחיבורם לשעוני חשמל על פי ההלכה או למערכות בית חכם מורשות לצרכים אלה. אתם מוזמנים ליצור קשר ישיר ולקבל את מלוא השירות על פי הצורך שלכם.